وزیر ورزش و جوانان گفت: مصمم هستیم در اولین فرصت ممکن با رعایت مصوبات قانونی استقلال و پرسپولیس را واگذار کنیم.
به گزارش ناصرون، مسعود سلطانی‌فر وزیر ورزش و جوانان گفت: مصمم هستیم در اولین فرصت ممکن با رعایت همه مصوبات قانونی امسال استقلال و پرسپولیس را واگذار کنیم مصمم هستیم که این کار انجام شود.

وی افزود: حسابرسی های مختلف انجام شد، ما در جلسه با سازمان امور مالیاتی همه چیز را شفاف کرده ایم، بخش عمده ای از بدهی های این دو باشگاه را به شخص حقیقی و حقوقی پرداخت کرده ایم که توانستیم مجوز حضور در لیگ قهرمانان را بگیریم.

وزیر ورزش با بیان اینکه به دنبال این هستیم با همگرایی و هماهنگی خوبی که با مجلس انجام داده و می‌دهیم اصلاحاتی در مصوبه قانون بودجه انجام دهیم خاطرنشان کرد: تلاش این است بتوانیم بر اساس مصوبات دولت از طریق سازمان خصوصی سازی واگذاری را انجام دهیم تا شخص حقیقی و حقوقی که می‌خواهد این دو باشگاه را بخرد بداند مسئولیت حل کردن مشکلات با خودش است و اختیار تصمیم گیری نیز بر عهده اوست.

سلطانی فر که با رادیو ورزش صحبت می‌کرد، تصریح کرد: اگر بخواهیم در قالب ۵۱% بلوکی و سهام ریز واگذاری را انجام دهیم در این صورت اگر بخواهیم هیئت مدیره تشکیل شود یا هر تصمیمی باشگاه بگیرد در این صورت باید یک استادیوم چند ده هزار نفری را به کار بگیرید تا اعضای مجمع در آن حضور پیدا کنند یا این که از همه آنها وکالت بگیرید، این خیلی سخت است کسی بخواهد ۵۰ هزار، ۱۰۰ هزار و ۵۰۰ هزار سهامدار داشته باشد و مجمع تشکیل دهد.

سلطانی فر یادآور شد: خوشبختانه گفتمان خوبی با مجلس داریم، آنها پذیرفتند در این رابطه کمک کنند تا به یک فرمول عملیاتی بینابین برسیم. خیلی امیدوار هستیم با تعاملی که با مجلس داریم سریع تر به هم‌گرایی برسیم و کار را انجام دهیم.

انتهای پیام/
منبع: خبرگزاری فارس