ویژه برنامه «هفت آسمان» در حرم مطهر رضوی برگزار شد که خدیجه گرشاسبی از مبلغان مشهور بوشهری در این برنامه به ایراد سخنرانی پرداخت.

به گزارش ناصرون، همزمان با روز میلاد امام موسی‌ کاظم(ع) ویژه برنامه «هفت آسمان» در حرم مطهر رضوی برگزار شد.

این ویژه برنامه به مناسبت میلاد با سعادت هفتمین اختر تابناک آسمان امامت وویژه برنامه «هفت آسمان» در حرم مطهر رضوی برگزار شد که با حضور جمع کثیری از بانوان زائر و مجاور در رواق مبارکه حضرت زهرا(س) حرم مطهر رضوی برگزار شد.

خدیجه گرشاسبی کارشناس دینی و سخنران بوشهری حرم مطهر رضوی در این مراسم طی سخنانی به بررسی موضوع شیوه‌های یاری امام عصر(عج) پرداخت.

اجرای برنامه‌های شاد فرهنگی همچون مولودی‌خوانی، مدیحه‌سرایی و برگزاری مسابقه فرهنگی-قرآنی از دیگر بخش‌های ویژه برنامه «هفت آسمان» در روز میلاد امام موسی‌الکاظم(ع) در رواق مبارکه حضرت زهرا(س) بود.

در این برنامه، بانوان زائر و مجاور پس از اقامه نماز ظهر و عصر به امامت حجت‌الاسلام والمسلمین اسلامی‌فر، زیارت‌نامه امام موسی‌الکاظم(ع) را همنوا با ذاکران اهل ‌بیت(ع) زمزمه و از راه دور سلام و عرض ارادت خود را به محضر آن حضرت روانه کردند.

خدیجه گرشاسبی عضو شورای شهر در چهارمین دوره، دبیر جمعیت بانوان فرهیخته استان و هم اکنون نیز کارشناس امور بانوان اداره کل تبلیغات اسلامی استان بوشهر می باشد.

انتهای پیام/