مدیرعامل سازمان منطقه ویژه اقتصادی پارس گفت: تیم پارس جنوبی چشم و چراغ و امید مردم شهرستان جم است.

به گزارش ناصرون، سیدپیروز موسوی دیشب و در شب پیش از دیدار پارس جنوبی جم با پرسپولیس در اردوی نماینده جم در لیگ برتر حضور یافت.

او خطاب به بازیکنان و کادرفنی و اجرایی گفت: تیم پارس جنوبی چشم و چراغ و امید مردم شهرستان جم است؛ مردمی نجیب و میهمان نواز که تنها دلخوشی و امیدشان به پارس جنوبی است و شما بازیکنان باید این موضوع را بدانید.

مدیرعامل سازمان منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس افزود: تصاویر بازیکنان در خانه‌های مردم جم روی دیوار‌ها و لابه لای صفحات کتاب‌ها قرار گرفته و خودتان می‌دانید که چقدر دوستتان دارند، پس به همین علت از شما می‌خواهم آبروی این شهرستان و استان بوشهر را حفظ کنید وبرای موفقیت از هیچ تلاشی دریغ نکنید.

تیم پارس جنوبی نقطه امید مردم جم است/ پرداختی‌ها به زودی آغاز می‌شود

موسوی با اشاره به حضور فراز کمالوند در پارس جنوبی بیان کرد: معتقدم اگر مدیریت آقای کمالوند و آقای رضاییان نبود، تیم پارس جنوبی جم برای لیگ نوزدهم تشکیل نمی‌شد. کمالوند نشان داد که مرد عمل است و این طور نبود که حرف‌هایی بزند و بعد که پای عمل به میان می‌آید جا بزند. من از او و آقای رضاییان تشکر می‌کنم و ان شاءالله شما می‌توانید امسال نتایج خوبی را رقم بزنید.

مدیرعامل سازمان منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس در ادامه به حل شدن مشکلات مالی تیم پارس جنوبی جم اشاره کرد و گفت: دغدغه‌های شما عزیزان را درک می‌کنم. آقای کمالوند همیشه بر یک نکته تاکید داشت که این بچه‌ها زندگی دارند. من هم این مساله را درک می‌کنم و نهایت تلاشمان را به کار می‌گیریم تا بتوانیم در بحث مالی اتفاقات خوبی را رقم بزنیم.

موسوی بیان کرد: چهارشنبه جلساتی با مسئولان باشگاه داشتیم و در نهایت با پیگیری‌هایی که صورت گرفت توانستیم تا حد زیادی این مشکلات را حل کنیم.

او ادامه داد: ما به دنبال آن هستیم تا در چارچوب موازین قانونی عمل کنیم و جا دارد از مسعود کرباسیان مدیرعامل شرکت نفت ملی ایران تشکر کنم که به خوبی حمایت کرد. او خودش مدیری ورزشی است و مسیری برای حل مشکلات پارس جنوبی هموار کرد.

مدیرعامل سازمان منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس تاکیدکرد: در آینده‌ای نزدیک به اعضای تیم مبلغی پرداخت می‌شود تا دغدغه‌های موجود هم حل شود.

موسوی گفت: از گراوند استاندار بوشهر، خانم الماسی نماینده مجلس و سایر مسئولان استانی و شهرستان جم که به هر نحوی دلسوز تیم پارس جنوبی هستند و به ما کمک می‌کنند تشکر می‌کنم.

او درباره دیدار با پرسپولیس هم گفت: شک ندارم شما بازیکنان روز پنجشنبه دعای مردم شهرستان جم را به همراه خواهید داشت و می‌دانم که با همدلی و اتحاد برای موفقیت تلاش خواهید کرد.

در مراسم چهارشنبه شب فراز کمالوند سرمربی پارس جنوبی جم نیز از تلاش‌های موسوی برای حل مشکلات مالی تیم تشکر کرد و او را مدیری ورزشی و علاقه‌مند به فوتبال خواند.

بهرام رضاییان مدیرعامل باشگاه پارس جنوبی نیز با تشکر از تلاش‌های صورت گرفته خطاب به اعضای تیم اعلام کرد به زودی مبلغی به آن‌ها پرداخت خواهد شد تا با خیال آسوده بتوانند فصل را ادامه دهند.

پارس جنوبی جم امروز در نخستین دیدار لیگ برتر ساعت ۱۹:۱۰  در ورزشگاه آزادی با پرسپولیس تهران دیدار می‌کند.

انتهای پیام/

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان