نماینده مردم دشتستان در مجلس شورای اسلامی در آیین تجلیل از اصحاب رسانه در برازجان گفت: با پیگیری­ هایی که تاکنون انجام شده است مبلغ ۸۸ میلیارد ریال از محل اعتبارات ملی برای بازسازی بیمارستان ۱۷ شهریور برازجان اختصاص یافته است.

به گزارش ناصرون، محمد باقر سعادت در ابتدای این آئین ضمن تبریک روز خبرنگار گفت: همه روزهای سال به خبرنگاران تعلق دارد و خبرنگاران بعد از پیامبران و ائمه اطهار علیهم السلام قشری هستند که بیش ­ترین وظیفه را در قبال هدایت بشریت بر عهده دارند.

وی خطاب به خبرنگاران تأکید کرد: زمانی رسالت شما برای مردم به واقعیت می ­پیوندد که حرکت شما در جهت عدالت باشد به این معنا که همه جریان ­ها و سلایق سیاسی لازم است وجود داشته باشند و به تلاش و ارائه نقد در جامعه بپردازند اما لازم است این نقدها منصفانه باشد.

نماینده مردم دشتستان در مجلس خاطرنشان کرد: نقد منصفانه باعث پویایی جامعه می­ شود و لازم نیست نگاه سیاسی در آن به کار برده شود.

سعادت در ادامه به ارائه گزارشی از اقدامات انجام شده پرداخت و اظهار کرد: اولین اقدام اینجانب به عنوان نماینده مردم دشتستان در مجلس بعد از ورود به خانه ملت، پیگیری بازسازی بیمارستان ۱۷ شهریور برازجان بود که با همین پیگیری ­ها مبلغ ۸۸ میلیارد ریال برای بازسازی این بیمارستان تخصیص داده شد که خوشبختانه کار بازسازی آن در سه بخش A، B و C به طور هم زمان آغاز شده است.

در این آیین از اصحاب رسانه شرکت کننده در این مراسم با اهدای لوح سپاس و یک شاخه گل تقدیر به عمل آمد.

انتهای پیام/