رئیس ستاد نماز جمعه برازجان در سخنرانی قبل از خطبه های نماز جمعه این شهر گفت: نماز جمعه حلقه وصل نظام و مردم است به طوری که مسئولان در سخنرانی قبل از خطبه ها و در میز خدمت با مردم صحبت می کنند.

به گزارش ناصرون، عباسعلی اسدی اظهار کرد: پنجم مرداد یادآور اقامه اولین نماز جمعه در کشور بعد از پیروزی انقلاب اسلامی است که به فرمان امام خمینی (ره) و به امامت آیت الله طالقانی در دانشگاه تهران اقامه شد.

وی تصریح کرد: نماز جمعه با وجود این که یک نماز عبادی و سیاسی است سنگر دفاع از اسلام، ولایت و انقلاب اسلامی است و اگر شما می ­بینید که دشمن از ابتدا با برپایی نماز جمعه مخالف بوده و امام جمعه بالای ۸۰ سال را به شهادت می­ رساند به خاطر اثرگذاری نماز جمعه است.

اسدی تأکید کرد: بسیاری از کسانی که در جبهه ­ها و سایر عرصه ­های انقلاب اسلامی به شهادت رسیدند از همین سنگر نماز جمعه به سمت جبهه ­ها و این مسیر گام برداشتند.

وی اذعان کرد: دشمنان انقلاب اسلامی تلاش می ­کنند نماز جمعه برپا نشود چرا که افشا کننده خطوط نفاق آن­ هاست و در مقابل فریادهای طنین ­انداز مردم در نماز جمعه نسبت به بدخواهان، استکبار جهانی و … همواره بلند است.

رئیس ستاد نماز جمعه برازجان نماز جمعه را جایگاه تربیت نیرو برای نظام اسلامی عنوان کرد و گفت: دشمن می­ خواهد بچه ­های ما از الگوهای دینی فاصله بگیرند تا ما نتوانیم برای آینده انقلاب اسلامی کادرسازی کنیم بنابراین وظیفه تک تک ماست که ضمن افزایش حضور خود در تمامی صحنه­ های انقلاب اسلامی و بخصوص نماز جمعه، نوجوانان و جوانان را نیز به حضور در نماز جمعه تشویق کنیم تا در آینده بتوانیم نیروی انسانی صالح برای نظام اسلامی تربیت کنیم.

عباسعلی اسدی ضمن اعلام این مطلب که برازجان اولین نقطه برپاکننده نماز جمعه بعد از پیروزی انقلاب اسلامی در استان بوشهر بوده است، گفت: ستاد نماز جمعه برازجان در سال جاری به عنوان ستاد نمونه استانی و کشوری معرفی شده است که به همین دلیل روز گذشته میزبان گردهمایی ستادهای نماز جمعه استان با حضور آیت الله صفایی بوشهری نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر در برازجان بودیم.

انتهای پیام/