تیم فوتبال پارس جنوبی جم با برتری ۷ بر ۶ در ضربات پنالتی حریف خود گل گهر سیرجان را شکست داد تا به فینال تورنمنت شهدای استان فارس راه یابد.

به گزارش ناصرون، دو تیم پارس جنوبی جم و گل گهر سیرجان امروز از سری مسابقات چهارجانبه جام شهدا استان فارس به مصاف هم رفتند که در نیمه اول، بازی سرد و کسل کننده‌ای را به نمایش گذاشتند که هدف‌گذاری مربیان دو تیم محک زدن حریف خود بود و به همین دلیل بی‌مهابا دست به حمله نمی‌زدند. از نکات مهم این نیمه می‌توان به اخراج فراز کمالوند سرمربی جمی‌ها بدلیل اعتراض به نحوه قضاوت اشاره کرد.

در نیمه دوم پارس جنوبی جم علی‌رغم تعویض‌هایی که انجام داد، نتوانست دروازه حریف را باز کند تا تلاش دو تیم در ۹۰ دقیقه گلی در بر نداشته باشد و کار به ضربات پنالتی کشیده شود.

 در ضربات پنالتی شاگردان فراز کمالوند موفق شدند با نتیجه ۷ بر ۶ حریف سیرجانی خود گل‌گهر را شکست دهند تا راهی فینال این رقابت‌ها شوند و روز دوشنبه برای مشخص شدن قهرمان این مسابقات به مصاف شاهین شهرداری بوشهر بروند.

ترکیب پارس جنوبی جم در بازی امروز :
مسعود پورمحمد – مهدی ترکمان- پویا سیف‌پناهی – علی عبدالله‌زاده – شهرام گودرزی ( حامد پاکدل ) – مگنو باتیستا – ایمان باصفا ( نیما انتظاری ) – محمد ابراهیمی- پوریا آریاکیا ( محمد نوری ) – محمود شفیعی ( بابک حاتمی ) – رضا خالقی‌فر

انتهای پیام/

منبع: خبرگزاری فارس