پیکر پاک شهید غلامرضا سلیمی با حضور قشر‌های مختلف مردم در بوشهر تشییع شد.

به گزارش ناصرون، مردم قدرشناس بوشهر صبح امروز پیکر پاک شهید سلیمی را از بسیج مرکزی تا انتهای خیابان توحید همراهی کردند.

درمراسم تشییع پیکر این شهید بزرگوار، مسئولان استان از جمله نماینده ولی فقیه در استان وامام جمعه بوشهر، معاونان استاندار و مدیران دستگاه‌های مختلف هم حضور داشتند.

سپس پیکر شهید سلیمی به زادگاهش روستای سالم آباد بخش دلوار انتقال یافت. مردم در ورودی شهر دلوار و روستا‌های اطراف آماده‌اند تا از این شهید استقبال کنند.

همچنین مراسم وداع با این شهید والامقام دیشب در مسجد توحید بوشهر برگزار شد و امشب نیز این مراسم ساعت ۲۱:۳۰ در زادگاه شهید برگزار می‌شود.

پیکر پاک شهید سلیمی عصر فردا (چهارشنبه) از دلوار تا امامزاده جعفر سالم آباد تشییع می‌شود و در جوار این امامزاده جایی که پیش از این به یادش مقبره‌ای ساخته بودند، آرام خواهد گرفت.

شهید غلامرضا سلیمی فرزند درویش، متولد ۱۳۴۷ در روستای سالم آباد از توابع بخش دلوار شهرستان تنگستان، در سال ۶۷ و در تک دشمن به شهادت رسید، اما پیکر مطهرش در منطقه زبیدات ماند و در شمار شهدای مفقودالاثر قرار گرفت.

پیکر این شهید والامقام بعد از گذشت ۳۱ سال در جریان عملیات اخیر کمیته جستجوی مفقودین، تفحص و از طریق وسایل شخصی همراه پیکر، شناسایی شد و یکشنبه به فرودگاه بوشهر انتقال یافت.

انتهای پیام/

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان