امام جمعه برازجان در خطبه­ های این هفته نماز جمعه برازجان گفت: سرنگونی هواپیمای بدون سرنشین جاسوسی آمریکا رسوایی و افتضاح دیگری برای آمریکا به حساب می ­آید.

به گزارش ناصرون، حجت الاسلام حسن مصلح افزود: آمریکایی­ ها از راه ­های مختلف اعم از اطلاعاتی و نفوذی تاکنون سعی کرده­ اند به انقلاب اسلامی و نظام ما صدمه وارد کنند که با یاری خداوند تاکنون این تلاش ­ها ناکام مانده است.

وی اظهار کرد: سرنگونی پهپاد جاسوسی آمریکا توسط نیروهای اطلاعاتی و سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بیانگر اوج اقتدار و آمادگی نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران است که همیشه آماده مقابله با هرگونه تجاوز دشمن بوده و همواره تحرکات آن ­ها را رصد می ­کنند.

خطیب جمعه برازجان تأکید کرد: این موفقیت جمهوری اسلامی باعث اثبات بیش از پیش ماجراجویی­ های آمریکا در منطقه غرب آسیا شده و نشان داد این آمریکا است که عامل بی ثباتی و ناامنی این منطقه است و عامل دامن زدن به فتنه­ ها و آشوب ­هاست و لازم است از این منطقه خارج شود.

حجت الاسلام مصلح سرنگونی پهپاد جاسوسی آمریکا را هشداری برای آمریکایی ­ها عنوان و تصریح کرد: دشمنان ما بدانند که هرگونه تجاوز به ایران اسلامی با برخورد قاطع و پشیمان کننده نیروهای مسلح جمهوری اسلامی روبرو می ­شود.

وی در ادامه ضمن گرامیداشت یاد آیت الله شهید دکتر بهشتی و یکم تیر ماه آغاز هفته قوه قضائیه، اذعان کرد: دستگاه قضایی دستگاه حساسی است که سیر تکاملی خود را طی کرده است که امید می ­رود در دوران ریاست جدید، اقدامات مثبت و خوبی را انجام بدهد.

مصلح ابراز کرد: خوشبختانه ریاست جدید قوه قضائیه با اقداماتی که آغاز کرده است بارقه امیدی را در دل مردم ایجاد کرده است که مطابقت با گسترش عدالت در میان جامعه، مبارزه با فساد، دفاع از مظلومان و مردم و جلوگیری از ضایع شدن حق الناس و بیت المال داشته است.

مصلح در بخش دیگری از خطبه ­ها با اشاره به برگزاری جشن تولد ملکه انگلیس در تهران گفت: برگزاری جشن تولد روباه مکار و پیر استعمار در تهران آن هم از جیب ملت ایران مایه ننگ، ذلت و خواری است.

انتهای پیام/