به گزارش ناصرون، عبدالکریم گراوند عصر امروز در جلسه شورای اداری استان خواستار صرفه‌جویی در هزینه‌ها شد و اظهار داشت: سیل هزینه‌های زیادی را به کشور تحمیل کرده و شرایط جدیدی را شاهد هستیم ولی لارم است که در حوزه هزینه‌های جاری صرفه‌جویی توسط دستگاه‌ها صورت گیرد و مدیران دستگاه‌ها نیز باید بر این روند نظارت کنند.

استاندار بوشهر با بیان اینکه می‌توان جلوی یک سری هزینه‌های اضافی را گرفت و این مسائل را می‌توان صرف تأمین نیازهای کارکنان کرد، گفت: تلاش می‌شود با صرفه‌جویی قدم‌های خوبی برای تأمین معیشت کارکنان برداریم.

استاندار بوشهر ایجاد همدلی بین مردم و دستگاه‌های اجرایی برای مقابله با ملخ‌هایی صحرایی را ضروری دانست و تاکید کرد : آفت ملخ صحرایی یکی از مشکلات مهم در استان است که همه امکانات استان برای مقابله با ملخ‌ها بسیج خواهند شد.

وی خواستار تلاش جهادی برای استفاده کامل از ظرفیت واحدهای تولیدی در استان بوشهر شد و بیان کرد: همه دستگاه‌های اجرایی استان بوشهر در کنار واحدهای تولیدی و بخش خصوصی باشند.

گراوند تصریح کرد: دستگاه‌های اجرایی باید خریدها را از تولیدکنندگان استان انجام دهند؛ وقتی که تولیدی در استان بوشهر وجود دارد، هیچ دستگاهی نباید از خارج استان کالای مشابه را تأمین کند.

وی خواستار صرفه‌جویی در هزینه‌های آب و برق توسط دستگاه‌های اجرایی شد و اظهار داشت: همه دستگاه‌های اداری و اجرایی استان در زمینه صرفه‌جویی در برق و استفاده از دستگاه‌های کاهنده مصرف آب اقدام کنند.

انتهای پیام/