به گزارش ناصرون ،علیرضا رئیسی در جریان بازدید از پروژه‌های بهداشتی استان بوشهر اظهار داشت: در راستای توسعه زیرساخت‌های بهداشتی در سراسر کشور تلاش‌های خوبی صورت گرفته و شاهد اجرای طرح‌های بسیار مهمی هستیم.

وی با اشاره به اجرای شش هزار و ۲۰۰ طرح بهداشتی در نقاط مختلف کشور ادامه داد: چهار هزار و ۲۰۰ پروژه تا پایان سال جاری به بهره برداری خواهد رسید.

معاون بهداشتی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی اضافه کرد: هزار طرح بهداشتی دیگر نیز در مراحل پایانی احداث قرار دارد که تا پایان سال ۱۴۰۰ همه این طرح‌های مصوب به بهره‌برداری خواهد رسید.

رئیسی بیان کرد: پنج سال برای تأسیس دانشگاه بهداشت، ایمنی و محیط زیست در استان بوشهر تلاش شد که این دانشگاه مصوب شده و نقش مهمی در تربیت نیروی انسانی مورد نیاز استان بوشهر در حوزه ایمنی خواهد داشت.

وی با اشاره به اجرای ۲۲۵ پروژه بهداشتی در استان بوشهر خاطرنشان کرد: دو سوم این پروژه‌ها تاکنون تکمیل و به بهره‌برداری رسیده و تا دو سال آینده همه این پروژه ها افتتاح خواهد شد.

رئیسی از اجرای آژانس هسته‌ای بوشهر خبر داد و ادامه داد اجرای این پروژه دارای پیشرفت بسیار خوبی است و بر اساس برنامه تعیین شده در حال تکمیل است که می تواند نقش مهمی در ارائه خدمات بهداشتی به مردم استان داشته باشد.

معاون بهداشتی وزیر بهداشت ادامه داد: به منظور توسعه زیرساخت‌های بهداشت و درمان استان بوشهر از همه ظرفیت‌ها استفاده می‌شود.

مهر