۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار
  • شناسه : 253636
  • ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۰:۴۰
  • 17 بازدید
  • ارسال توسط :

دستگیری شرور مسلح در روستاهای كوهستانی دشتستان

فرمانده انتظامی استان بوشهر گفت: فرد سابقه داری كه پس از آزادی از زندان با استفاده از اسلحه اقدام به شرارت و تهدید شهروندان می كرد در یکی از روستاهای کوهستانی شهرستان دشتستان شناسایی و دستگیر شد.

به گزارش ناصرون، سردار خلیل واعظی در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، اظهار داشت: در پی اطلاع پلیس مبنی بر اینكه شرور سابقه داری به نام "ح.م" پس از آزادی از زندان با اقدامات مسلحانه، شاكیان و بزه دیدگان قبلی خود را مورد آزار و اذیت قرار می دهد، دستگیری وی در دستور كار قرار گرفت.

وی بیان كرد: پس از چندین روز اقدام اطلاعاتی و عملیاتی توسط افسران امنیت عمومی شهرستان دشتستان مخفیگاه وی در یكی از روستاهای كوهستانی این شهرستان شناسایی شد.

به گفته سردار واعظی پس از محاصره مخفیگاه متهم، وی قصد درگیری با پلیس را داشت كه با سرعت عمل و قاطعیت نیروهای عملیاتی قبل از هرگونه واكنشی دستگیر شد.

فرمانده انتظامی استان بوشهر تصریح كرد: این فرد پس از آزادی از زندان با اقدامات مسلحانه و تهدید به قتل شاكیان خود را تحت فشار قرار می داد تا از شكایت خود منصرف شوند.

وی خاطرنشان کرد: تیراندازی در مراسم عروسی و تهدید مسلحانه ماموران اداره برق از دیگر اقدامات مجرمانه این متهم بود كه پس از جمع آوری ادله و مستندات روانه زندان شد.

این مقام انتظامی با بیان اینكه پلیس برای ایجاد نظم و امنیت در خدمت مردم استان خواهد بود تاكید كرد: با قاطعیت در برخورد با مجرمان به اینگونه افراد اجازه قدرت نمایی نخواهیم داد و از شهروندان انتظار داریم هرگونه شرارت و ناامنی را از طریق سامانه ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.

سردار واعظی همچنین از شناسایی مخفیگاه یكی از اراذل و اوباش فراری و تحت تعقیب استان همدان خبر داد و بیان كرد: این فرد كه به همراه یک خانم در یكی از روستاهای دشتستان مخفی شده بود دستگیر شده است.

انتهای پیام

منبع: خبرگزاری ایسنا

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*