۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » استان
  • شناسه : 253626
  • ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱:۴۱
  • 27 بازدید
  • ارسال توسط :

سپاه مایه سربلندی و اقتدار جمهوری اسلامی ایران است/ سپاه پاسدار واقعی انقلاب اسلامی است

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر به مناسبت هفته عقیدتی سیاسی در سپاه و بسیج و هفته معلم در دیدار با جمعی از کارکنان سپاه استان بوشهر گفت: سپاه مایه سربلندی و اقتدار جمهوری اسلامی ایران است.

به گزارش ناصرون، آیت الله غلامعلی صفایی بوشهری اظهار کرد: سپاه برای انقلاب اسلامی یک هدیه الهی است که در خط مقدم پاسداری از ارزش ­های انقلاب اسلامی است.

وی تصریح کرد: سپاه نه تنها در عرصه نظامی بلکه در تمامی عرصه ­ها اعم از خدمات، فرهنگی، عمرانی، مدیریت بحران و … که انقلاب اسلامی احساس نیاز کند حضور داشته و در واقع سپاه پاسدار واقعی انقلاب اسلامی است.

نماینده ولی فقیه در استان بوشهر شکرگزاری نعمت سپاه را پشتیبانی و حمایت از آن عنوان و خاطرنشان کرد: سپاه پاسداران در بحران سیل اخیر با حضور همه ­جانبه، پررنگ و حماسی توانست تهدیدات را به فرصت تبدیل کند، از خسارات بکاهد و آسیب­ ها را تا حدود زیادی جبران کند که این مایه افتخار است.

امام جمعه بندر بوشهر در ادامه با اشاره به مقوله تعلیم و تربیت و اهمیت آن در جامعه اسلامی گفت: تمامی اعمال انسان لازم است یک نتیجه داشته باشد که لازم است در همین زمینه اثربخشی و دستیابی به اهداف برنامه ­ها بخصوص برنامه های تربیتی و آموزشی در سپاه پاسداران بیش از پیش مورد توجه قرار گیرد.

آیت الله صفایی بوشهری تأکید کرد: تمام برنامه ­های ما لازم است دقیق و با جامعه ­شناسی و روانشناسی همراه باشد و تا حد امکان سعی کنیم نسبت به برطرف کردن آسیب ­ها و ضعف ­های موجود اقدام کنیم.

وی در پایان خانواده ­ها را مورد فشارهای مختلف سیاسی و فرهنگی از جانب دشمن برشمرد و گفت: خانواده کارکنان سپاه پاسداران خط مقدم این مبارزه است به همین خاطر لازم است برنامه ­های تربیتی و آموزشی طوری برنامه­ ریزی شود که خانواده­ ها خود یک مبلغ فرهنگی و دینی باشند.

انتهای خبر/

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*