امروز دوشنبه 6 خرداد 1398
 
کد خبر : 647تاریخ ثبت : 1398/1/17 10:41:30
کاروان‌های راهیان نور از رویش‌های اصلی انقلاب هستند مدیرکل صدا و سیمای مرکز بوشهر:

کاروان‌های راهیان نور از رویش‌های اصلی انقلاب هستند

بوشهر - مدیر کل صدا و سیمای استان بوشهر گفت: کاروان‌های راهیان نور از رویش‌های اصلی انقلاب هستند که صدا و سیما نیز برنامه‌های مهمی در این زمینه دارد.

به گزارش ناصرون، سید حسین ناظر صبح شنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: برگزاری اردوهای راهیان نور از ارزش و اهمیت بسیار زیادی برای آشناسازی نسل جوان با ارزش‌های دوران دفاع مقدس دارد.

وی این اردوها را یک برنامه فرهنگی عمیق و تأثیرگذار دانست و افزود: انعکاس رسانه‌ای ابعاد مختلف کاروان‌های راهیان نور برای ترویج و فرهنگ ایثار و شهادت و مقاومت و پیروزی از وظایف اصلی صدا و سیما است.

مدیر کل صدا و سیمای مرکز بوشهر با اشاره به پخش بیش از دو هزار دقیقه برنامه رادیویی، تلویزیونی، خبری و فضای مجازی در گستره استانی، ملی و فراملی گفت: قرارگاه رسانه‌ای راهیان نور دریایی بوشهر امسال برای دومین سال از جزیره مقاوم خارگ به صورت زنده بیش از ۶۷۰ دقیقه برنامه ویژه و ارتباط مستقیم با شبکه‌های استانی و سراسری داشته است.

وی گفت: از میزان ۲ هزار دقیقه پخش برنامه، ۶۰۰ دقیقه در حوزه رادیو هزار و ۳۸۰ دقیقه در حوزه تلویزیون، ۶۰ دقیقه در حوزه خبر و ده‌ها اثر دیگر در حوزه فضای مجازی بوده است.

فرمانده قرارگاه رسانه‌ای راهیان نور بوشهر با اشاره به نقش رسانه ملی در انعکاس این رویداد مهم فرهنگی افزود: رسانه ملی با ایجاد ۹ قرارگاه رسانه‌ای در مراکز بوشهر، هرمزگان، خوزستان، ایلام، کرمانشاه، آذربایجان غربی، کردستان، آبادان و خراسان رضوی از بیستم اسفند مصادف با روز راهیان نور تا پایان تعطیلات نوروزی کاروانهای راهیان نور زمینی و دریایی را پوشش رسانه‌ای داده است.

انتهای خبر/

منبع: خبرگزاری مهر

اخبار مرتبط
کلمات کلیدی
ثبت دیدگاه  
 
  
تمام حقوق مادی و معنوی محفوظ است پست الکترونیک : info [@] naseron.ir