امروز دوشنبه 6 خرداد 1398
 
کد خبر : 622تاریخ ثبت : 1397/12/4 11:06:18

دلایل دپو ۱۷ هزار تن گوشت قرمز در گمرک

مدیرعامل شرکت پشتیبانی امور دام با اشاره به دلایل دپو ۱۷ هزار تن گوشت قرمز در گمرک گفت: این گوشت ها به خاطر مسائل انتقال ارز و کامل نبودن اسناد وارد کنندگان در گمرک مانده است اما به زودی با حل مشکلات در بازار مصرف توزیع می‌شوند.

به گزارش ناصرون ،حمید ورناصری مدیر عامل شرکت پشتیبانی امور دام اظهار کرد: بر اساس هماهنگی صورت گرفته با اصناف و سازمان میادین میوه و تره بار به صورت روزانه مرغ گرم تنظیم بازار به قیمت ۱۱ هزار و ۵۰۰ تومان در اختیار آنها قرار می گیرد؛ که این رقم در تهران روزانه ۲۵۰ تن است.

وی افزود: البته نیاز بازار باحجم مرغ عرضه شده به صورت تنظیم گذاری متفاوت است اما این توزیع به منظور تاثیرگذاری بر بازار انجام می شود که تأثیر خود را نیز داشته است و حدود ۲ هزار تومان از قیمت مرغ در بازار آزاد کاسته است.

 

مدیرعامل شرکت پشتیبانی امور دام درباره باقی ماندن ۱۷ هزار تن گوشت قرمز در گمرک اظهار کرد: این محموله ها در گمرک بندرعباس مانده که مربوط به شرکت های مختلفی است.

وی با اشاره به دلایل عدم توزیع این گوشت ها در بازار مصرف گفت: به دلیل مسائل انتقال ارز و بخشی از آن نیز به خاطر مسائل اسنادی، این گوشت ها تا به امروز در بازار توزیع نشده است.

مدیرعامل شرکت پشتیبانی امور دام گفت: وارد کنندگان این محصولات باید مدارک خود را کامل کنند تا بتوانند محموله های وارداتی گوشت قرمز را ترخیص کنند.

وی تصریح کرد: در حال پیگیری هستیم تا این ۱۷ هزار تن گوشت قرمز مانده در گمرک به زودی در بازار مصرف توزیع شود.

منبع: تسنیم
اخبار مرتبط
  کلمات کلیدی
  ثبت دیدگاه    
   
    
  تمام حقوق مادی و معنوی محفوظ است پست الکترونیک : info [@] naseron.ir