امروز دوشنبه 6 خرداد 1398
 
آرشیو موضوعی: استانتعداد اخبار : 0
نماینده ولی فقیه در استان بوشهر تأکید کرد:

ضرورت تلاش برای تحکیم وحدت در جامعه

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر گفت: در شرایط کنونی که انقلاب اسلامی در مرحله بلوغ قرار دارد باید برای هدایت و تحکیم وحدت در جامعه تلاش کرد.

استهلال هلال ماه مبارک رمضان در استان بوشهر

مسؤول ستاد استهلال استان بوشهر گفت: تعداد شش گروه در نقاط مختلف استان با تجهیزات کامل مستقر می‌شوند تا کار رصد هلال ماه رمضان را انجام دهند.
رئیس ستاد اجرای سند تحول بنیادین آموزش و پرورش:

جایگاه مدرسه در جامعه تقویت شود / سالم‌ سازی جامعه از طریق سرمایه‌گذاری در مدارس

مشاور وزیر آموزش و پرورش گفت: بر اساس سند تحول بنیادین، مدرسه نقطه اتکای دولت و ملت است و حدود ۷۰ درصد مردم با مدرسه‌ها ارتباط دارند.

۶۰ درصد دارو‌های پلاسمایی از پلاسمای ایرانی تهیه می‌شود

مدیر عامل سازمان انتقال خون کشور گفت: ۶۰ درصد از دارو‌های ساخته شده از مشتقات پلاسمایی از پلاسمای خون اهداکنندگان ایرانی تهیه می‌شود.

دیدار آیت الله صفایی با معاونین آموزش مدارس علمیه استان

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر با بیان اینکه در تاریخ استان بوشهر بزرگان حوزوی بسیار زیادی داشته ایم، گفت: ما باید روحانیت استان را احیاء و به جایگاه اصلی خود در حوزه روحانیت برسانیم و این دیدگاه مقام معظم رهبری است.

سپاه مایه سربلندی و اقتدار جمهوری اسلامی ایران است/ سپاه پاسدار واقعی انقلاب اسلامی است

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر به مناسبت هفته عقیدتی سیاسی در سپاه و بسیج و هفته معلم در دیدار با جمعی از کارکنان سپاه استان بوشهر گفت: سپاه مایه سربلندی و اقتدار جمهوری اسلامی ایران است.

استفاده از دانش و خلاقیت برای ایجاد ارزش افزوده و ثروت ملی یک اصل است

معاون پژوهش و فناوری وزارت علوم، تحقیقات و فناوری گفت: استفاده از دانش و خلاقیت برای ایجاد ارزش افزوده و ثروت ملی یک اصل است.
هم زمان با اختتامیه یازدهمین جشنواره جوان سرباز صورت گرفت:

کسب رتبه برتر مدیریت منابع سرباز سپاه استان بوشهر

همزمان با اختتامیه یازدهمین جشنواره حضرت علی اکبر علیه السلام (جوان سرباز) ستاد کل نیروهای مسلح که به میزبانی نیروی انتظامی برگزار شد مدیریت منابع سرباز سپاه امام صادق علیه السلام استان بوشهر رتبه برتر این جشنواره را کسب کرد.

برنامه ­های هفته عقیدتی سیاسی سپاه استان بوشهر تشریح شد

جلسه هماهنگی برنامه ­های هفته تربیت و آموزش عقیدتی سیاسی و هفته معلم در بسیج و سپاه به همت معاونت تربیت و آموزش عقیدتی سیاسی دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه امام صادق علیه السلام استان بوشهر برگزار شد.
گزارش تصویری/

حضور گروه خبری سیمای بوشهر در مناطق سیل زده باوی

گروه خبری صدا و سیمای مرکز بوشهر با حضور در مناطق سیل زده شهرستان باوی استان خوزستان، اقدامات گروه های جهادی بسیجیان استان بوشهر در این مناطق را پوشش خبری دادند./ (سعید طاهری پور)
گزارش تصویری/

راه اندازی آشپزخانه و نانوایی در مناطق سیل زده شهرستان باوی

قرارگاه خدمات رسانی سپاه امام صادق (ع)استان بوشهر اقدام به راه اندازی آشپزخانه و نانوایی جهت پخت غذای گرم و نان در شهر ویس شهرستان باوی استان خوزستان برای ارائه خدمات به مردم سیل زده این شهرستان کرد./ (سعید طاهری پور)
گزارش تصویری/

اقدامات گروهای جهادی شهرستان دیلم در روستاهای سیل زده باوی

گروه های جهادی شهرستان دیلم اقدام به تخلیه آب و خدمات رسانی به روستاهای سیل زده دغاغله صفاک شهر ملاثانی شهرستان باوی کردند./ (سعید طاهری پور)
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر:

خوزستان، شناسنامه مقاومت ملت ایران است/ مردم بوشهر با جدیت در خدمت مردم باوی هستند

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر در نشست با مسئولین و معتمدین شهرستان باوی استان خوزستان گفت: خوزستان، شناسنامه مقاومت ملت ایران است و مردم بوشهر با جدیت در خدمت مردم باوی در حادثه سیل اخیر هستند.
مسئول سازمان بسیج سازندگی استان بوشهر:

20 گروه جهادی در شهرستان باوی مشغول خدمات­ رسانی هستند/ آب بیش­ تر روستاهای سیل ­زده تخلیه شده است

مسئول سازمان بسیج سازندگی بوشهر در مصاحبه با خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی ناصرون گفت: حداقل 20 گروه جهادی در شهرستان باوی استان خوزستان مشغول خدمات ­رسانی هستند که از این تعداد، 15 گروه جهادی محلی و 5 گروه جهادی از استان بوشهر هستند.
گزارش تصویری/

روستاهای یکاویه یک و چم خزام 2 شهرستان باوی (1)

روستاهای یکاویه یک و چم خزام 2 شهرستان باوی استان خوزستان از روستاهای آسیب دیده سیل اخیر هستند که جهادگران سپاه امام صادق علیه السلام استان بوشهر مشغول خدمات رسانی به این روستاها هستند./ (ناصر شهیدزاده)
گزارش تصویری/

روستاهای یکاویه یک و چم خزام 2 شهرستان باوی

روستاهای یکاویه یک و چم خزام 2 شهرستان باوی استان خوزستان از روستاهایی است که در سیل اخیر استان خوزستان آسیب دیده و جهادگران سپاه امام صادق علیه السلام استان بوشهر مشغول خدمات رسانی به این روستاها هستند./ (ناصر شهیدزاده)

راز ماندگاری نهضت عاشورا عمل به عهد الله است

مسئول امور روحانیون دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه بوشهر در جمع کارکنان این سپاه به مناسبت سال روز میلاد امام حسین (ع) و روز پاسدار گفت: راز ماندگاری نهضت عاشورا و امام حسین (ع)، عمل به عهد الله است.
گزارش تصویری

زنجیره انسانی محکومیت اقدام آمریکا در ساحل خلیج فارس

مردم بوشهر در محکومیت اقدام خصمانه اخیر آمریکا بر علیه سپاه پاسداران و در حمایت از سپاه، در ساحل خلیج فارس زنجیره انسانی تشکیل دادند./ (ناصر شهید زاده)

دانشگاه خلیج فارس مأمن حامیان فتنه 88 شد/ بازیچه شدن نشریه دانشحویی

در سایه سکوت مسئولین دانشگاه خلیج فارس بوشهر، نشریه تشکل انجمن اسلامی دانشگاه به تطهیر سران فتنه 88 با رویکرد انحراف افکار عمومی پرداخت.

سامانه بارشی جمعه به استان بوشهر می‌آید

مدیرکل هواشناسی استان بوشهر گفت: جمعه با ورود یک سامانه بارشی به جنوب غرب کشور، بر میزان ناپایداری‌های جوی در استان افزوده می‌شود.
برو به صفحه »
  
 
  
تمام حقوق مادی و معنوی محفوظ است پست الکترونیک : info [@] naseron.ir